Moskitiery okienne
Sprawdzony producent moskitier okiennych i drzwiowych

Moskitiery Vegas, to propozycja dla wszystkich, którzy szukają skutecznego rozwiązania na drzwi czy okno przeciwko owadom w okresie letnim.

Szczególną zaletą naszych moskitier Vegas Mosquito jest ich estetyczny wygląd oraz wysoka sztywność i odporność ramy na wyginanie pomimo płaskiej konstrukcji profili.

Moskitiera okienna Vegas Mosqiuto przeszła pozytywnie wiele testów, co potwierdza bezkonkurencyjność naszego produktu. Testy montażowe wykazały, że zastosowanie dodatkowego uszczelnienia między ramką moskitiery a ramą okna (KOTEK) poprawia walory użytkowe oraz estetyczne. Uszczelka szczotkowa niweluje szczeliny będące efektem działania temperatur, niedokładnym montażem lub błędem popełnionym w fazie produkcyjnej.

Kształt profilu umożliwia swobodne zastosowanie go w przypadku okien półzlicowanych. Testy produkcyjne wykazały, że sztywność profilu umożliwia wykonanie moskitier o powierzchni do 3 m2. Wykonanie profilu z aluminium ciągnionego sprawia, że mocowanie blaszek montażowych wkrętami jest o wiele efektywniejsze z uwagi na charakterystykę materiału, z którego wykonany jest profil.

Moskitiery dostępne są w 8 kolorach

Lakierowane - Bialy (9010), Brąz (8019), Antracyt (7016)

Okleina Drewnopodobna - Złoty Dąb, Orzech, Mahoń, Winczester, Dąb Bagienny

Cechujemy się idealnym wykonaniem (naciąg siatki, precyzyjne wymiarowanie oraz praktyczny brak reklamacji na nasze Moskitiery okienne).

Termin wykonania moskitier nigdy nie przekroczył tygodnia, kto u nas kupuje to wie o czym piszę:)

Dostępne kolory


Jak zmierzyć okno?