Kamień naturalny

Schody

Schody z kamienia to przede wszystkim:

  • Elegancja i naturalny wygląd stanowiący dekorację całego budynku.
  • Bezpieczeństwo – płomieniowany granit to najlepsze antypoślizgowe rozwiązanie na stopnie.
  • Trwałość – Kamień to najbardziej odporny materiał na różnego rodzaju czynniki atmosferyczne. W dłuższym okresie użytkowania zdecydowanie tańsze rozwiązanie od najtańszych płytek ceramicznych które odpadają nawet po kliku latach.

Blaty

Kuchnia to pomieszczenie z pewnością centralne w każdym domu, w którym jego mieszkańcy spędzają określoną część każdego dnia.

Kamienne blaty kuchenne są produktem naturalnym, ekologicznym nie zawierają związków chemicznych jak np. tworzywa sztuczne. Blaty kuchenne wykonane z kamienia naturalnego są produktami trwałymi, odpornymi zarówno na wysoką temperaturę, jak i ścieranie, zarysowanie oraz zaplamienie. Gładka powierzchnia sprawia, że można niezwykle łatwo utrzymać je w czystości, a różnorodność barw i struktury kamienia każdy blat czyni niepowtarzalny.

Kamień nadaje każdej kuchni szlachetny i niepowtarzalny charakter. Warto pamiętać, że blat granitowy w każdej kuchni wygrywa w konkurencji z tworzywami sztucznymi. Potrzeba otaczania się materiałami naturalnymi, takimi jak kamień i drewno, zdaje się wynikać nie tylko z ich piękna, ale też z odczucia, że domy wykończone materiałami naturalnymi są zdrowsze.

Blaty kuchenne – Zlewozmywaki podwieszane

Proponujemy także zlewozmywaki podwieszane od spodu blatu. Zlewozmywak tworzy w tedy jednolitą całość z blatem. Jest to zarówno bardzo funkcjonalne jak i elegancje połączenie, nie ma wystających rogów i kantów. Połączenie takie jest gładkie i wodoodporne.