Drzwi zewnętrzne

KR-CENTER

Kilka lat temu w KR Center uwierzyliśmy, że połączenie pasji i pracowitości może dać wspaniałe rezultaty. Znaleźliśmy ludzi, którzy podzielali tę ideę – dziś stanowią oni sztab naszych specjalistów i wysoko wykwalifikowanych pracowników. Byliśmy przekonani, że małymi krokami uda nam się osiągnąć coś więcej niż nasza konkurencja. Że możemy zaproponować Klientom ofertę tak dobrą, że wrócą do nas, ilekroć będą potrzebować nowych drzwi.


pobierz katalog

Stalprodukt

Firma Stalprodukt-Zamość Sp. z o.o. od wielu lat skupia swój potencjał i pasję tworzenia na produkcji drzwi stalowych zewnętrznych. Mając na uwadze bezpieczeństwo i komfort użytkowania przyszłych właścicieli, wszystkie produkty posiadają certyfikaty zgodności i aprobaty techniczne wymagane na rynku budowlanym. Bogata oferta kolorów, tłoczeń i zastosowań sprawia, że wyroby Stalproduktu są atrakcyjne zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i ogólnym.

„Stalprodukt Zamość” Sp. z o.o. jest wiodącym krajowym producentem szerokiej gamy drzwi zewnętrznych stalowych, antywłamaniowych i ościeżnic stalowych, a od 2010 roku także drzwi panelowych oraz bram garażowych. Spółka powstała w 1997 roku na bazie majątku upadłej Fabryki Elementów Wyposażenia Budownictwa „Metalplast – Zamość” wchodząc w skład notowanej na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych grupy kapitałowej Stalprodukt S.A., największego polskiego producenta i eksportera wysoko przetworzonych wyrobów ze stali: blach elektrotechnicznych transformatorowych, kształtowników giętych na zimno, barier drogowych i rdzeni toroidalnych.

Początkowo Spółka zajmowała się jedynie hurtową sprzedażą wyrobów stalowych oraz produkcją ościeżnic, stopniowo rozszerzając ofertę o drzwi stalowe stosowane w budownictwie mieszkaniowym i ogólnym, drzwi panelowe oraz bramy garażowe. Gwarancja bezpieczeństwa potwierdzona aprobatami technicznymi oraz certyfikatami jakości, unikalne wzornictwo i wysoka jakość czynią produkty firmy rozpoznawalnymi w szerokim kręgu odbiorców i przyciągają uwagę wciąż nowych klientów.

Aby sprostać wymaganiom partnerów handlowych i mieć możliwość dalszego rozwoju, w 2006 roku podejmując ogromny wysiłek finansowy, jakim był wykup warszawskiego przedsiębiorstwa Polskiej Techniki Zabezpieczeń, Spółka rozpoczęła budowę własnej sieci dystrybucji w kraju.

W celu usprawnienia obsługi rosnącej liczby klientów w różnych stronach Polski w 2008 roku Spółka otworzyła nowe oddziały w Poznaniu oraz w Krakowie.


pobierz katalog

Wiatrak

Firma Wiatrak zajmuje się produkcją najwyższej jakości drewnianych drzwi zewnętrznych ocieplanych w technologii płyty warstwowej.

Doświadczenie zdobyte w ciągu 25 lat konstruowania drzwi oraz wprowadzenie najnowszych maszyn sterowanych numerycznie zaowocowało osiągnięciem najwyższej dokładności i jakości wykonywanych produktów. Producent gwarantuje najlepsze parametry w porównaniu do wyrobów oferowanych przez inne firmy.

W związku z licznymi sugestiami Klientów została poszerzona znacznie oferta drzwi płytowych. Dział R&D firmy Wiatrak dołożył wszelkich starań, by nowe modele swą estetyką wpisywały się idealnie w aktualne rozwiązania architektoniczne. Jednocześnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, jak i ogólnoświatowym trendom ekologicznym, wprowadzono do oferty drzwi pasywne o najniższym na polskim rynku współczynniku przenikalności cieplnej.


pobierz katalog